تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کاری ستودنی(تجلیل از دو پهلوان)کرد

  بنام خدا

  در هفته گذشته و در دو نوبت شاهد برگزاری بسیار منظم و عالی مسابقات کشتی کشوری دررده جوانان در دیار کشتی خیز اسلام آباد غرب بودیم.سوای نتایج بدست آمده همدلی و همراهی مسئولین شهر و تقبل هزینه ها بالاخص توسط شهردار ورزش دوست جناب مهندس نوری قابل توجه و تقدیر است.برگزاری مطلوب و مناسب این مسابقات سبب شد که میزبانی مسابقات لیگ برتر بزرگسالان کشوری به اسلام آباد واگذارشدکه در جای خود حائز اهمیت و ارزش فراوان است.

  اسلام آباد از اوایل دهه 50مهد دلاورانی در سطح اول کشتی بوده است.بزرگانی مثل بلند اقبال ؛غلامی ،محمدی؛ورشیدی و جوهری ؛حسینی ها و...واما اجرای مطلوب ومناسب این مسابقات میسور نبود مگر اینکه تیمی قوی مدیریتی با مدیری توانمند در راس کشتی شهر و آنهم کسی نیست جز آقای اکبر رشیدی که از خاک خوردگان کشتی و از قهرمانان اسبق کشتی است.او با همراهی همکاران و ستاد اجرایی مسابقات ورقی زرین در کشتی استان رقم زدند.

  درخلال این مسابقات از دو قهرمان و دو پهلوان کرد و خطه غرب یعنی پهلوانان"عبدالله عزیزی و اکبر  رشیدی"از سوی فدراسیون تقدیر ویژه گردید.پهلوان عزیزی از قهرمانان خوشنام سنندج و پهلوان رشیدی هم که اکنون متاسفانه بر روی ویلچر زندگی را سپری میکنداهل اسلام آباد است.

  البته نباید از از مساعدت و همکاریهای دلسوزانه جناب جوهری مدیر ورزش استان براحتی گذشت زیرا اگر تدبیر ایشان و همکارانشان نبود شاید بدین صورت شاهد این توفیقات نبودیم. بهرحال امیدواریم تجلیل از دو پهلوان پیشکسوت در غرب کشور برای باردیگر جرق ای باشد که کشتی خوابیده استان پهلوان و قهرمان خیز کرمانشاه را بیدار و به روزهای طلایی خود برگردد.

  ب

  تجلیل از پهلوان اکبر رشیدی

  حضور مسئولین در مسابقات

  یاران قدیم در کنار هم

  اهدا جوایز به قهرمانان

   و موی سپید بر سر قهرمان دیروز و پهلوان و مدیر امروز و آقای جوهری از خادمان حقیقی ورزش در اسلام آباد

  تصویر زیبا از بوسه قهرمان حسن محبی بر صورت اکبر رشیدی. پهلوان عزیزی هم در کنار این عزیزان مشخص است.


  این مطلب تا کنون 46 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 18 مهر 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 30 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160732
 • بازدید امروز :144445
 • بازدید داخلی :9743
 • کاربران حاضر :160
 • رباتهای جستجوگر:247
 • همه حاضرین :407

تگ های برتر